Ještě jsme se tak úplně nevypařili...

2. března 2014 v 10:34 | Lucka |  Novinky
Bylo ticho... já vím. Hodně dlouho bylo jenom ticho.
Ale s blogem jsem nikdy neměla v plánu skončit a jo - trochu mě hryzalo svědomí, takže snad oznamuju come back. Snad.

Asi je zbytečnost tady vypisovat, že nemám čas, že mám rozděláno spoustu vedlejších věcí a další zbytečnosti, takže na to kašlu - v tomhle článku bych ráda ukázala, co jsem ty dva měsíce, co jsem na to tady drze kašlala dělala, popřípadě vymyslela něco nového, co by se dalo udělat tady :)
V první řadě je to určitě We Created A Monster... tenhle příběh jsem začala psát někdy ke konci října 2013 a momentálně do tohohle příběhu investuju asi nejvíc času, i když to tak často nevypadá (protože prostě jenom někdo jako já může rozdělat milion věcí a chtít je všechny zvládat na sto procent, ne-li víc).
Jinak... jo, řekla bych, že se to dočkalo nějakýho posunu, i když možná ne až tak zásadního. Dávám si záležet (řekla bych) a proto to prostě nehorázně trvá. Ach jo. Snad víte, o čem mluvím :)

Po kliknutí na obrázek si ten výtvor můžete přečíst (nebo klik sem?)

Heh... kde jsou ty časy, kdy jsem si slibovala, že nebudu ani omylem psát žádnou fan fiction? Asi nenávratně pryč, protože nakonec mě to stejně dohnalo.
The Mortician's Daughter je překlad z angličtiny od jisté Amy a ačkoliv jsem tomu nevěřila, dotáhla jsem to do zdárného konce i s celkem úspěšným počtem čtenářů a s pár pochvala na mé konto. Dlouho mě to štvalo, ale opět to sežralo víc času než jsem chtěla a přiznám se, že jsem se vyřádila víc, než jsem měla v plánu. Takže... možná mě tam poznáte. Možná se mi to prostě jenom zdá.

Pokud máte zájem si to přečíst (ať už z rýpálkovství nebo já nevím proč), stačí opět klik na obrázek (nebo sem?)

Netuším proč a jak to vzniklo... no dobře, tak tuším.
Feel je příběh jistého Owena a Bastiana a bohužel se zatím nachází v bodě, kde se tihle dva prakticky ještě ani neznají - už se potkali, už spolu mluvili, už proběhl první pocit, že ten druhej je tak trochu magor, už se spolu dokonce smáli a vzniklo něco tak trochu výjmečnýho, ale... dál to tak jaksi nepokračuje. A já jsem zaseklá v tomhle bodu a ačkoliv sama sobě tvrdím, že to neberu vážně, tak je sakra jasný, že beru :)

To něco málo, co mám napsaný si přečtete po kliknutí na obrázek (nebo sem?)

Další překládaná fan fiction, kterou jsem začala teprve hodně nedávno (zatím mám hotové tři části, čeká mě jich ještě dvanáct). Musím říct, že tahle ff mě fakt od začátku zaujala, ale to jsem ještě nevěděla, co na sebe chystám, protože na překlad je to docela horror (nemluvě o tom, že příběh jako takový má dost horrorový nádech, heh).
Ale peru se statečně... myslím :)

Přečíst si to můžete po kliknutí na obrázek (nebo sem?)Pokud jde o recenze, kvůli kterým tenhle blog vlastně vzniknul... není to tak, že bych přestala číst, nebo si na knížky utvářet názory. I když je pravda, že čtu podstatně míň. O dost míň.
Každopádně, pokud si najdu čas, mohla by se tu objevit recenze Než jsem tě poznala od Jojo Moyesové, nebo třeba Chvíle před koncem od Lauren Oliver (od které právě vychází nová knížka Panika, mimochodem).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama