Leden 2014

"I'm not okay (I promise)"

28. ledna 2014 v 19:53 | Wolfi |  Fan Fiction
Je ráno, slunce jasně blýská a nese na trávu své zlatavé paprsky. Je chladno a od úst mi proudí obláčky páry. Na sobě se mi lepí maskáčové kalhoty, černozelená mikina a přes rameno mi visí černá pistole. Sice je jenom s plastu a nabitá bílými kuličky, ale i tak je s ní zábava. Jsem rád, že si s kluky zase po dlouhé době zastřílíme, už mě to chybělo. Připadám si jako bych se vrátil do teenagerského věku.


I Fell For My Bully - 7.kapitola

19. ledna 2014 v 11:53 | Wolfi |  I Fell For My Bully
Pohled Anabell
Když Jess odešla, znovu jsem se posadila. Kluci seděli na gauči a já jsem seděla naproti nim. Cítíia jsem se nějak moc sebevědomě, protože se na mě dívali. Nevěděla jsem co mám mluvit. Jako by mě z hlavy vymizeli všechna slova. Jen se podívám na své ruce. Zhluboka se nadechnu a začnu mluvit.

Better than world

4. ledna 2014 v 13:57 | Wolfi |  Fan Fiction
Otevřu dveře a pohltí mě známa, sladká vůně čerstvých pizz. Sice je to malinký obchod uprostřed obrovského Londýna, ale za to tady dělají nejlepší pizzy na světě. Miluji to tady chodím tu snad každý týden. Sednu si na známou židli u okna a vybalím si učebnice na stůl. Po chvilce uslyším kroky a pak obličej usmívající se Kate.
"Ahoj Brynn, tak co si dáš?"
"Ahoj, jako obvykle, ale tentokrát k tomu obří hrnek kafe. Dneska toho mám fůru na učení.
"Dobře za chvíli to bude." Usměje a odejde za roh místnosti. Po chvilce uslyším hučení strojů na pizzu. Mrknu na okno a spatřím, že venku začalo pěkně chumelit. Obří sněhové vločky se dokonce lepí na sklo okna. Z toho mě zamrazí v zádech, venku bude určitě pěkná zima.

Anna krví oděná

3. ledna 2014 v 23:28 | Lucka |  Recenze
Anna krví oděnáAnotace: Cas Lowood zdědil vzácné poslání: zabíjí mrtvé.
Před ním to dělal jeho otec, dokud nebyl hrůzně zavražděn duchem, kterého měl zabít. Vyzbrojen otcovým tajemným a smrtícím athame, Cas cestuje po zemi se svou čarodějnickou matkou a kocourem, který větří duchy. Společně se vydávají po stopách legend a místního folklóru a snaží se držet krok s mrtvými zabijáky. Otravné věci jako budoucnost neřeší a přátele si drží od těla.
Když přijedou do nového města, aby našli ducha, jemuž místní říkají Anna krví oděná, nečeká Cas nic než obvyklou rutinu: nastěhovat se, vypátrat a zabít. Místo toho ale najde běsnící prokletou dívku, přízrak, s jakým se dosud nesetkal. Stále nosí šaty, které měla na sobě v den své brutální vraždy roku 1958. Tehdy byly bílé, ale teď jsou rudě potřísněné a kape z nich krev. Od své smrti Anna zabíjí každého, kdo se opováží vstoupit do jejího opuštěného viktoriánského domu, kterému kdysi říkala domov.
Avšak z nějakého důvodu Casův život ušetří.
I Fell For My Bully - 6.kapitola

2. ledna 2014 v 14:16 | Wolfi |  I Fell For My Bully
Pohled Zayna
Všichni jsme seděli v obývacím pokoji a navazovali konverzaci.
"Takže, jaká je vaše oblíbená barva?" Zeptal se Liam.
"Zelená!" Vykřikla Jessica.
"Modrá, ha!" Řekla Anabell s jemným smíchem.
"Cool." Řekl pobaveně Liam. Po chvilce začal můj telefon hlasitě zvonit, podívám se na ID volajícího. Je to moje máma.
"Sorry kluci, musím to vzít, moje máma, za chvíli jsem zpátky." Stačil jsem ještě říct než jsem odešel.
Pohled Anabell