I Fell For My Bully - 5.kapitola

31. prosince 2013 v 16:14 | Wolfi |  I Fell For My Bully

Pohled Anabell

Krátce poté, co mi Louis dal adresu do jejich bytu, jsme se s Jess konečně vydali na cestu.
"Jedeme do jejich domu!" Jess vykřikla.
"Ano, jedeme. Jenom mi slib, že nebudeš dělat potíže."
"Slibuji, že nic neudělám."

Pohled Zayna

Konečně jsme se dostali do bytu a co nejrychleji jsem běžel do svého pokoje a ujistili se, že tam nemám bordel. Zamířím do koupelny a učešu si své pačesy a ještě jednou si vyčistím zuby. Svěží dech je důležitý takže se musím ujistit, že ho mám! Běžel jsem zpátky ke kluků. Kouknu na ně, všichni jsou rozvalený na pohovce a dívají se na televizi.
"Jsi v pořádku kamaráde? Vypadáš docela nadšeně, ale i zároveň nervózně." Zeptal se Liam.


Jsem v pořádku." Řekl jsem a u toho jsem se trochu zamračil.
"Proč vypadáš tak... ?" Zeptal se Harry a ani to nedořekl, věděl jsem, co chce říct. Jen jsem se podíval na zem . Nemohu jim to říct, protože vím, že mě budou nenávidět a Anabell tu za chvíli bude, takže si myslím, že je to nevhodné. Z mého přemýšlení mě vyrušil hlukot zvonku. Anabell je tady.

Pohled Anabell

Po chvilce jízdy jsme konečně našli jejich byt. Vezmu Jess za ruku a zamíříme ke dveřím. Zazvoním na zvonek a čekám, až mi půjde někdo otevřít. Mezitím, co čekáme mě začne vibrovat mobil.
"Haló? " Řekl jsem.
"Ahoj Anabell. Takže já a kluci jsme dospěli k závěru, že turné bude oficiálně prvního května."
"To znamená za pět dní. Není to nějak moc brzo?"
Poté, co jsem dořekla se dveře otevřeli a v nich stáli kluci. Chlapci tiše pozdravili Jess a pak jsme se přesunuli dovnitř.
"No, mysleli jsme, že takhle brzy to bude nejlepší, aby kluci mohli zpívat své poslední album, zatímco na cestě budete mít víc času psát nové písně."
"Fajn, takže to, co máte na mysli je, že se musíme všichni začít balit protože za pár dní se pojede?"
"Jo, a prosím tě hlavně to nezapomněn vyřídit klukům, abych jim nemusel znovu volat."
"Ok, vyřídím." A s tím jsem zavěsila. Všichni se na mě podívali a čekali, co jim řeknu.
"Moc se omlouvám, ale budeme muset jet za chvíli domů, protože mi vola manažér a říkal, že turné začne za pět dní. To znamená prvního května a budeme tam zpívat vaše nedávné album. Chtějí, abychom si sbalili věci a pojedeme na turné." Řekla jsem. Kluci jen přikývli a pak se usměji."
"Dostali jsem pět dní na balení, takže to znamená, že tohle turné bude na dýl, abychom si včas sbalili všechno."
"No, ale dobrá zpráva je, že slečna Jess tam bude slavit své osmé narozeniny, to bude párty." Řekla jsem s mrkla směrem k ní.
"Hurá! Tak pojďme do obývacího pokoje." Řekli chlapci dohromady. Všichni jsme šli do obýváku a posadili jsme se na sedačku. Nevím proč, ale přepadl mě strach. Nebyl to úplný strach, spíš namíchaný s nervozitou. Co se bude dít v případě, když se dozví o mé minulosti? Co budu dělat? Kruci, to bude trapas, co si pak o mě budou myslet? No doufám, že se nic nedozví, přinejhorším se budu muset připravit na nejhorší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama