Den 1.0 - jedno tajemství

12. září 2013 v 18:06 | Lucka |  10-ti denní projekt
Zdravím
Máme tu poslední, desátý den a paradoxně je pro mě asi nejtěžší že všech. Co se týče tajemství, nevím, jestli jich mám hodně, nebo málo a nejsem si jistá, jestli tajím věci důležité, nebo nepodstatné.
Ale jako každý člověk, jo, mám tajemství. Většinou tajím věci, které by mě mohli zničit a často je odmítám přiznat i sama sobě, takže představa o tom říct třeba i nejlepší kamarádce, se mi hrozně příčí.
Protože nic není napořád a nikdy nevíte, jak věci skončí. To co začalo skvěle a naprosto úžasně může skončit nenávistí. A samozřejmě nemusí. Ale spoustě lidí už jsem o sobě chtěla říct něco vážně osobního, opravdové tajemství... a pak jsem byla štěstím bez sebe, že jsem to neudělala.Moje největší tajemství je láska
Zní to jako klišé, co?
Ale i když hodně přemýšlím, nemůžu přijít na žádné jiné tajemství, které mám a které bych se nestyděla nebo nebála poodhalit. A láska... to je vlastně docela univerzální pojem.
Takže; jo, jsem magor, který tají, když má někoho rád. Ať už jde o člověka, o hudbu, o filmy... ale jo, jde přece jen o ty lidi a o opačné pohlaví. Bojím se. Protože získávat lidi znamená taky, že je dřív nebo později ztratíte. A to bolí, možná víc, než bych zvládla a unesla.

No, tohle malé tajemství by vás snad mohlo stačit :)
Tímto článkem navíc končí celý můj 10-ti denní program a těšit se na vás budu u článků na jiné téma...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama