Den 0.9 - dva obrázky, které vystihují můj život v tuto chvíli a proč?

11. září 2013 v 17:05 | Lucka |  10-ti denní projekt
Ahoj


Máme tu předposlední den... to to utíká :)
Dnes vás u článku přivítám písničkou od Miley, Wrecking Ball... Poslední dobou mám z Miley zvláštní pocit (asi jako všichni, kdo trochu sledují internet). Ale ať je jaká chce, má užasný hlas a její písničky neumím nemít ráda. Wricking Ball má naprosto úplně divný klip, ale ta písnička - prostě skvělá :) A poslední dobou mám i já pocit, že se měním z někoho, kým jsem byla a kým jsem, popřípadě budu. A setřít to, kým jsme byli a už nejsme, možná chce, jít trochu do extrému.
Ale to jsem odběhla od tématu; takže dva obrázky, které vystihují můj život v tuto chvíli a proč?


Dlouho jsem hledala obrázek, který by dokázal alespoň minimálně vystihnout to, co cítím právě teď. Věřím, že kdybych měla víc času, tak ho opravdu najdu. Vlastně nevím, proč se s tím až tak hledám, když většina lidí je moc líná hledat ve věcech něco hlubšího než to, co jasně vyplouvá na povrch :)
Nakonec jsem narazila na tenhle obrázek a zalíbil se mi. A hned vám taky napíšu proč :)
Často si připadám vážně zlomená. Zničená, roztrahaná, rozcupovaná tak moc, že se to snad ani nedá slepit dohromady. A prázdná. Jako bych byla zevnitř dutá a na povrchu jen černobílá.
Už jsem našla pár způsobů, jak tenhle pocit zahnat a zaplnit tu prázdnotu něčím, no vpodstatě čímkoliv. A díky těmhle věcem, lidem, hudbě, podpoře tak neviditelné, že ji asi vidím jenom já, vím a cítím, že nejsem zlomená. Možná jsem ohnutá, poslepovaná z kousíčků, ze kterých nikdy nebude celek, ale ne zlomená :)
Druhý obrázek, který jsem si vybrala je asi trochu děsivý, ale docela dobře vystihuje moje pocity :D
Právě v tuto chvíli jsem z nějakého, pro mě nepochopitelného důvodu, docela šťastná a cítím se vážně dobře. Snad až šíleně :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama