Srpen 2013

Zase vlci

31. srpna 2013 v 20:05 | Wolfi |  Kresby
Ahoj dneska jsem se rozhodla, že vám zase přidám nějaké ty kresbičky. Z minulýho článku jste mě moc potěšili a moc vám za to děkuji :)... No zase jsem se zaměřila na chlupatá stvoření které mě hrozně fascinuje Vlci. Moc se omlouvám je si tu budu pořád přidávat vlky ale hrozně se mi líbí a ráda je kreslím. Tentokrát to budou takový spíše animovaný nebo jak to mám nazvat ale moc se mi líbí takže doufám že vám taky. Byla bych zase moc potěšená nějakým tím komentem :) a ještě podotknu, že některé kresby jsou rok staré :D...
Vaše Wolfi

Jak jsem zatoužila po miminku, aneb co pro mě znamená tenhle blog

29. srpna 2013 v 13:00 | Lucka |  Náš svět
Dneska už si moc nepamatuji ten přesný důvod, proč jsem založila tenhle blog - blog s příšerným jménem, plný příšerných keců. Asi jsem chtěla začít znovu, smazat, co bylo a začít něco nového, něco lepšího.
Asi by mě ani nenapadlo, jak hrozně se toho o půl roku později chytnu a jak moc pro mě bude ta jedna hloupá stránka znamenat.

Nový layout od EliSshy :)

28. srpna 2013 v 16:31 | Lucka |  Novinky
Ahoj :)
Dnes se blog konečně dočkal nového layoutu, který jsem plánovala už do té doby, co jsem ho oblékla do toho předešlého ode mě, který byl vážně děsivý :D
Autorkou tohoto úžasného laye je EliSha, které bych tímto krátkým článkem zároveň chtěla poděkovat :) Lay mě hrozně nadchnul a hned mám o důvod víc, být na blog pyšná (joo, jsem na něj pyšná a miluju ho, i když sem dohromady nikdo nechodí... :D). Během následujících dní si chci ještě trošku pohrát s nadpisy v menu a doladit barvu textu, aby všechno hezky sedělo k sobě.Kresby tužkou

28. srpna 2013 v 12:05 | Wolfi |  Kresby
Ahoj jak se dneska máte? Já celkem fajn dneska jsem se rozhodla že vám sem zase přidám pár mých kreseb. Stejně u nás je počasí pořád stejné tak co jiného dělat. Zpátky k mým kresbám dneska jsem se zaměřila na obrázky pouze tužkou tak doufám že se vám to bude líbít nejsem zase žádný profík :D ale pokud se na tento blog dívá někdo kdo tomu rozumí tak bych ráda uvítala nějakou dobrou radu včem se zlepšit. No doufám že vám líbí a možná dnes nebo zítra přidám další :) Vaše Wolfi

Nadpisky se Spikem

27. srpna 2013 v 18:33 | Wolfi |  Naše tvorba

Ahoj minule jsem vám dělala nadpisky s poníkem Rosali. No dneska jsem se zaměřila na dráčka Spika.Stejně je venku hnusně tak co jiného dělat :D. Doufám že se vám líbí byla bych ráda kdyby jste zanechali koment. Vaše WolfiIce Moon - část 1

26. srpna 2013 v 19:19 | Wolfi

Je leden jeden z nejchladnějších měsíců v roce. Sedím na vrcholku kopce a pozoruji zdejší krajinu. Přede mnou se tyčí bílé špičky mohutných hor a pod nimi rostou sněhově bílé stromky.

Wolf´s dream - 9. kapitola

26. srpna 2013 v 14:00 | Lucka |  Wolf´s dream

Náš dům - náš veliký, krásný dům, plný čerstvého vzduchu a vůně dřeva - je snad poprvé plný. Plný lidí!
Jsou všude, všude jsou slyšet jejich hlasy, radostný smích a hádky, všude cítím jejich vůni, spoustu voňavek, lidský pot. Vzduch je najednou o dost těžší, dusnější, protkaný desítkou nádechů a výdechů za minutu.
Je to úžasné a děsivé zároveň. Mám strach kamkoliv se pohnout, do kohokoliv vrazit, ale kdykoliv se to stane, někdo se ke mně s úsměvem otáčí: "Ahoj, ty jsi Sia? To je nádherný dům!"

No a já a bezdomovci

26. srpna 2013 v 11:21 | Lucka |  K tématu týdne
Abych byla upřímná, tohle téma týdne mě docela překvapilo i když se nedá říct, že zaskočilo. Docela určitě mám k tomu co napsat a říct, i když si zatím nejsem tak úplně jistá, co.

Když se řekne bezdomovec, vždycky si vzpomenu na úžasnou knihu od Delphine de Vigan, kterou jsem četla asi před rokem na dovolené, No a já. Musím uznat, že to není zrovna čtení na pláž u kterého si vaše hlava dobře odpočine, ale tehdy jsem byla naprosto uchvácená.


Video se Secretariatem

24. srpna 2013 v 21:15 | Lucka |  Naše tvorba

Ahoj ^^
Protože se dneska docela dost nudím a nějak mi nejde nic psát, číst, kreslit a podobně, rozhodla jsem se pro zoufalé řešení a začala jsem stříhat film Secretariat a vytvořila jsem z něj krátké video doplněné hudbou ;)
Docela jsem se u toho vyblbla a zabila jsem spoustu času a trošku mi to pomohlo zabojovat proti nervozitě, která mě dneska celý den vytrvale sžírá :D ach jo.
Snad se video líbilo.

Stormy a Akira a jejich zaláskované nadpisky

24. srpna 2013 v 10:00 | Lucka |  Naše tvorba
Ahoj :)
Opět tu máme várku nadpisků :) tentokrát na nich uvidíte Stormyho a Akiru, takže jsou nadpisky trochu tmavší, do hněda a béžova ;)
Stromyho a Akiru jsem si na první pohled zamilovala, takže jsem se rozhodla jedny nadpisky věnovat těmhle dvěma. Snad se bude líbit, hezký den ;)

RECENZE: Ptačí zpěv

23. srpna 2013 v 19:05 | Lucka |  Recenze

Ptačí zpěv

Meagan Spoonerová


"Patnáct let čekala Linda Ainsleyová, až ji předvolají ke kouzlobraní. Až se konečně stane dospělou a začne se připravovat na svoje budoucí povolání. Počítala s tím, že jí po odebrání kouzelné síly bude přidělena nějaká menší úloha v zaběhnutém, pevně daném řádu města, které od okolní krajiny odděluje energetická zeď. Myslela si, že bude pomáhat zajistit a udržet útočiště lidí, kteří jako jediní přežili hrozivou válku, že se stane kolečkem v dobře promazaném stroji. Ani ve snu ji nenapadlo, že by její úloha měla spočívat v tom, že bude napájet celé město svou energií. Patnáct let Linda Ainsleyová věřila lži. A najednou zjišťuje, že jí nezbývá nic jiného než utéct do nebezpečného a neznámého světa za zdí, nebo přijmout osud, který je snad ještě horší než smrt."

Cloud Chaser v zebrovaných nadpiscích

22. srpna 2013 v 17:00 | Lucka |  Naše tvorba
Ahoj všichni :)
Dneska mám obzvlášť silnou poníkovskou mánii :D už asi milionkrát během dne jsem nad nějakým poníkem udělala "ách" a "jéé" a o Cloud Chaser to platí také :) ještě víc se mi asi líbí její sestřička Flitter, ale tu si buď nechám na později, nebo to nechám být :)
Nadpisky jsou volně k použití, stačí napsat kometář pod článek, že jste použili ;)
Wolf´s dream - 8. kapitola

22. srpna 2013 v 14:00 | Lucka |  Wolf´s dream

Jsou věci, které nás mohou stejně dobře spojit, jako rozdělit navždy. Věci, u kterých nevíte, jestli slepí to chatrné pouto, které tak úzkostlivě budujete, nebo zničí to málo, co se zničit dá.
Někdy to prostě musíte zkusit a riskujete. Někdy prostě chcete být alespoň na chvíli sobečtí a zaslepení svojí vlastní touhou po něčem, o čem sníte už dlouho.

Nadpisky s Rosali

22. srpna 2013 v 11:41 | Wolfi |  Naše tvorba
Ahoj :) promiňte že vás zase otravuji s nadpisky a nějak mě to začalo bavit.Přemýšlím že budu dělat nadpisky i s něčím jiným např. Draky,vlky a pod. klidně napište koment co byste chtěli.Dneska možná přidám i pár mých kreseb.Myslím že už nemám co dodat tak se mějte a užívejte si náš blog. :)

Další nadpisky tentokrát s Lyrou

20. srpna 2013 v 12:51 | Wolfi |  Naše tvorba
Ahoj, před pár dny jsem zkoušela nadpisky s poníkem Sky paw a nějak mě to chytlo tak jsem se rozhodla udělat další a tentokrát to jsou nadpisky s Lyrou.Po pravdě řečeno jsem ji nikdy v seriálu My little pony neviděla a asi tuším co si o mě myslíte že ve 14 letech čumím na poníky :D ano občas se na to kouknu když s nudím ale prostě malým roztomilým poníkům nemůžu odolat.Tak si je aspoň nakreslím nebo dělám nadpisky.Je si budete chtít tak klidně moje kresby poníku přidám ;) To je ode mě vše a přeji hezkou zábavu.


Wolf´s dream - 7. kapitola

19. srpna 2013 v 14:00 | Lucka |  Wolf´s dream

Do mého pokoje pronikají zářivé sluneční paprsky a odrážejí se o ostré kovové hrany mojí postele. Rána konečně bývají chladnější a snesitelnější, než zbytek dne. Je srpen a přesto, že jsme poměrně dost na severu, počasí je horké a dusné. Příroda během léta ztratila původní jasně zelenou barvu a během posledních pár týdnů zešedla a začala výrazně ztrácet na síle. Slunce žhnulo příliš jasně a prudce, vysávalo sílu z rostlin i zvířat.


Nadpisky se Sky paw

17. srpna 2013 v 12:24 | Wolfi |  Naše tvorba
Ahoj dneska jsem se tak trochu nudila a inspirovala jsem se od Lucky a ty její nadpisky s poníky.Když jsem byla naposledy u ní tak mi ukazovala jak se dělají tak jsem se rozhodla že si je taky skusím udělat.Hledala jsem různý poníky ale tahle Sky paw mě padla do oka.Tak doufám že se vám budou líbit klidně zanechte koment budu moc ráda. :)