Letní lenošení :)

12. července 2013 v 18:35 | Lucka |  Náš svět
Ahoooj :)

Jak si užíváte prázdniny? ;) Já bohužel musím říct, že je to celkem slabota :/
Možná to bude už tím, že jsem se na ně ani netěšila a radši bych byla s lidma ze školy, než tvrdnout doma :D
Ale tak, nebudu si tu stěžovat, že? Přece jenom je fajn, že nemusím vstávat v šest a večer můžu čučet do bedny jak dlouho chci (stává se ze mě závislák za televizních seriálech).
Jinak je ale situace dost k pláči, protože se měním v šíleného lenocha... Ani ne tak co se sportů týče - každý den sedím na kole a nebo cestuju pěšky po městě a tiše závidím zhuleným deváťákům z mamčiny bývalé třídy - ale hlavně pokud jde o čtení a podobně intelektuální činnosti.


Nemusíte mě ani tlačit ke zdi, abych se přiznala, že od začátku prázdnin (a to je už skoro 2 týdny!!!) jsem přečetla sotva 100 stránek z jedné jediné knížky. Ano, sama před sebou se stydím, jako už dlouho ne.
Dneska jsem tedy učinila zásadní rozhodnutí, že během víkendu se budu činit a snad tu zdánlivě nekonečnou Zasvěcenou dočtu. Přece jen stejně nemám co jiného na práci... :)

Abych toho neměla málo, tak jsem si dneska zajela asi po milion letech (ano Sheldone... milion :)) do knihovny, abych se zásobila nějakými knížkami. Samozřejmě "dětská" část knihovny byla zavřená (praktické, když máme ty prázdniny) a tak jsem si Všechny barvy země od Beth Revisové, na které si už asi měsíc brousím zuby, stejně půjčit nemohla.
Nakonec jsem si vzala Alchymii věčnosti od Avery Williamsové, Ukolébavku a Poslouchej! od Sarah Dessenové a už se na ně hrozně těším :3 což je taky jeden z důvodů, proč chci tu pitomou Zasvěcenou konečně dočíst a zbavit se jí! :D

Kromě jiného jsem se chci zaměřit na úpravu blogu - nový dessing, nějaké ty články a recenze :) Uvidíme, jak to půjde :)

Zatím se mějte ;3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama