Červen 2013

Tygrova plavba - do 29.7. se zblázním nedočkavostí!

24. června 2013 v 9:00 | Lucka |  Novinky

Ano! Ano! Anoo! :)
Konečně je tu třetí díl Tygří ságy, který už sakra netrpělivě očekávám :)
Kniha vychází 29.7. :)

RECENZE: Legenda

23. června 2013 v 10:17 | Lucka |  Recenze
Legenda
Marie Lu


"Na území, kde se kdysi rozprostírala západní část Spojených států, se nyní nachází Republika - stát, který je v nikdy nekončící válce se svými sousedy. Patnáctiletá June se narodila v jedné z nejbohatších čtvrtí v Republice, je zázračným dítětem a připravuje se na závratnou kariéru v nejvyšších vojenských kruzích. Stejně starý Day se naproti tomu narodil ve slumu a už ve svém mladém věku je nehledanějším zločincem Republiky.

Oba pocházejí z naprosto odlišných světů a zdá se, že neexistuje důvod, proč by se jejich cesty někdy měly zkřížit. Ovšem pouze do doby, než je zavražděn Metias, bratr Juny, a než se Day stává hlavním podezřelým. Rozpoutává se hra na kočku a myš, v níž se Day snaží ochránit svou rodinu a June pomstít smrt bratra. Ale při šokujícím zvratu událostí oba odhalí, co je ve skutečnosti postavilo proti sobě. Nyní nastává boj o holý život, boj o budoucnost lidstva, boj o skutečnou lidskou svobodu."

RECENZE knihy: Demonata

22. června 2013 v 20:16 | Lucka |  Recenze
Demonata
Darren Shan


"Grubbs Grady je docela normální teenager - tedy dokud jednoho dne nezjistí, že na jeho rodině spočívá prastará kletba. A když se poprvé setká s pánem démonů a jeho ďábelskými nohsledy, zjistí tři zásadní věci:
- svět je zvrácený
- magie existuje
- démoni jsou skuteční"