Březen 2013

Návod na fimo náušnice jahody :)

23. března 2013 v 11:04 | Lucka |  Fimo, korálkování a jiné ruční práce

Ahoj :)
Po nějaké době jsem se zase dokopala k tomu něco nafotit, upravit a sepsat dohromady tak, aby to bylo pokud možno i použít :)
Návod na jahody z fima patří mezi ty ultra jednoduché a pokud se nebojíte být vidět, můžou udělat obrovskou parádu(mě je každý chválí a tak začínám mít nos lehce nahoru :D).
Zvládne je snad i mimino a navíc k tomu nepotřebujeme ani žádné extra věci.

NÁVOD na fimo muffiny do uší

7. března 2013 v 19:19 | Lucka |  Fimo, korálkování a jiné ruční práce
Ahojte :) po nějaké době jsem zase nafotila nějaký návod na šperky z fima. Tentokrát jsem měla chuť na sladké a tak jsem tomu přuzpůsobila i svoji tvorbu. Ach jo :) škoda, že se fimo nedá jíst!

RECENZE knihy: Nadpozemská

3. března 2013 v 16:30 | Lucka |  Recenze
Nadpozemská
Cynthia Hand
"Zjistit, že jste částečně anděl, není zrovna běžná rutina ani procházka růžovým sadem, zvlášť když víte, že máte naplnit na Zemi poslání, že máte úkol, který byl svěřen jedině a právě vám, ale nikdo vám neřekne, jaký ten úkol přesně je. Nicméně Clara, hlavní hrdinka trilogie Nadpozemská, se s tím statečně pere. Dokonce se snaží zjistit, kdo je ten pohledný kluk, kterého vídá ve svých snech a který zjevně nějak patří k jejímu poslání. Má ho zachránit? Je tohle smyslem jejího života?
Když se pak setká s Christianem, zdá se, že všechny dílky skládačky zapadly na svá místa. Jenže nic není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Clara je nakonec nucena volit mezi lidskou láskou a andělskou povinností a nikdo netuší, jaké důsledky to všechno může mít.
Nadpozemská je příběhem nejen o andělech, ale zejména o lásce, přátelství, osudu a volbách, které někdy musíme učinit, aniž bychom chtěli."

Únor je ten tam! Co je ve světě knih nového?

2. března 2013 v 7:00 | Lucka |  Náš svět
Další měsíc utekl jako voda. U února se není čemu divit, když má ubohých 28 dní... ale i tak mě překvapilo, jak rychle to uteklo :) a jak málo jsem toho stihla udělat.


RECENZE: Milion sluncí

1. března 2013 v 22:13 | Lucka |  Recenze
Milion sluncí
Beth Revisová


"Celé Universum je jedna velká lež. Když se to jeho obyvatelé dozvěděli, rozpoutal se chaos.

Jsou to už tři měsíce, co Amy odpojili. Kam se podívá, všude stěny, už tři měsíce. Syn se ujal velení lodi a rozhodl se skoncovat s Phydusem a přestat svým lidem lhát. Jenže ani on nezná celou pravdu, a když spolu s Amy začínají zjišťovat, co všechno jim zatím zůstalo utajeno, je jasné, že před sebou mají dlouhou cestu, na níž si každý krok musí tvrdě vybojovat. Jak to bude dál s Lodí mezi hvězdami?"