Proč jsme takoví?

13. února 2013 v 16:04 | Lucka |  Náš svět
Všímám si toho čím dál častěji... i když si nemyslím, že by to byl nějak nový problém. Jen jsem na to už strašně alergická a dokáže mě to neuvěřitelně znechutit.
O čem mluvím? Mluvím o našem chování, o tom, že když někdo napíše nebo řekne svůj názor, který se neshoduje s tím naším, my ho okamžitě sprdneme jako malé děcko a dáme mu "cenu" idiota roku. O tom mluvím.
Mluvím o tom, že nejsme schopni se navzájem tolerovat. A to mě hrozně moc mrzí... Protože nás to neuvěřitelně rozděluje, tvoří to mezi námi propast, která jednou bude tak hluboká, že už ji nikdo nepřekoná.


Nesnáším lidi, kteří si až nechutně paličatě stojí za svým. Na jednu stranu je to skoro obdivuhodné, ale na druhou je to dost nesympatická vlastnost. Proto mě dokáže neuvěřitelně vytočit, když na fejsbůku nebo na nějakém blogu probíhá výměna názorů tím stylem, že si lidé nadávají a píšou kraviny, které už naprosto nesouvisí s původním tématem.
Zrovna dnes jsem na jednom nejmenovaném blogu narazila na článek, se kterým jsem já osobně dvakrát nesouhlasila a pod článkem byl komentář, který byl také nesouhlasný. Fajn. Nebylo to zrovna chytře napsané, ale nesouhlas snad vyjádřit můžeme, ne?
No, asi jsem se spletla, protože autor článku se do komentujícího pustil asi takto: "Když se ti to nelíbí, tak sem nelez! Jsi král dementů!" Pokračovat radši nebudu...

Stejně tak mě fascinují debaty různých fanoušků a haterů zpěváků, herců nebo skupin.
Jsem fanoušek dejme tomu Justina Biebera(já mu nefandím!!) a tak neustále prohlížím jeho fotky, slintám nad ním a poslouchám ty jeho skvělé písničky. A abych samozřejmě dala najevo svoji náklonost k němu, neváhám a komentuji jako blázen. Jak je skvělej, úžasnej, talentovanej - no znáte to. Jsem prostě fanynka jak má být.
Zajímalo by mě, jak se ale taková fanynka dostane na stránku haterů, kde samozřejmě zanechá rozhořčené komentáře o tom, jak mu všichni hrozně závidí, že?

Z druhého úhlu pohledu.
Jsem člověk zcela vysazený na Justina Biebera. Hnusí se mi jeho obličej, jeho hudba, prostě jeho všechno.
S tím by nikdo neměl mít problém, na to máme každý právo. Proč se ale člověk, který nemůže danou celebritu vystát, sakra, zabývá tím, že leze na stránky fanynek a fanoušků a zanechává znechucené komentáře?

Vážně by mě zajímalo, proč někdo, kdo tolik miluje JB leze na stránku, která ho nesnáší... Trošku proti logice.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliza Eliza | Web | 13. února 2013 v 16:27 | Reagovat

A teď se zamysleme nad tím, proč nějaký "debil" zakládá stránku o celebritě, kterou nemá v oblibě. Promiň, ale trošku nefér, se nad tímto nezamyslet ;)

2 Lucka Lucka | Web | 18. února 2013 v 11:21 | Reagovat

[1]: Máš pravdu :) nevím, proč mě to nenapadlo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama