Lepší prázdniny jsem si snad ani nemohla přát...

13. února 2013 v 11:02 | Lucka |  Náš svět
Je úterý odpoledne, venku napadnul sníh a moje fenka teď určitě čekám kdy vyjdu z domu a půjdeme se vyblbnout někam ven... To se ale nestane, protože jsem nemocná. A nas... ehm, naštvaná :)
No, abych si trochu zpříjemnila den, dělám spoustu blbostí, které ve výsledku vůbec nedávají smysl, ale aspoň si připadám trochu užitečně. A pak mě napadlo, že bych se mohla začít trochu věnovat blogu :)Blbost číslo jedna: sledování filmů a seriálů o ničem :)
Zatím jsem vydělala film víceméně o ničem - Zkažená úča - ale dokoukala jsem to, protože moje mamka učí a tak jsem se celou dobu smála představě, že by se nějak tak chovala moje máma... No, jen doufám, že si neschovává v šuplíku marihuanu!
Potom jsem se znovu koukala na Kriminálku anděl a už mi z toho ani neběhal mráz po zádech, takže si brousím zuby na mého milovaného psychopata Dextera :)

Blbost číslo dvě: znásilnila jsem svoje knížky a hodlám je obětovat bohům(téměř)
Asi to mám radši vysvětlit, že? :)
Bohužel jsem ten typ, který knížku přečte a i když ho bavila a zaujala, dříve než za dva roky ji do ruky podruhé vzít nehodlám... To mým příbuzným hrozně vadí a z tohoto důvodu mi knížky odmítají financovat.
Jelikož je moje maminka ale učitelka češtiny a je naprosto úžasná(asi jednou za pár měsíců má světlé chvilky), zřídila ve škole jakési čtenářské cosi a ředitel školy jim tam koupil několik knížek(a protože je mamka určitě několikrát donese i domů, brousím si na ně zuby).
A protože mám doma spoustu knížek, které dříve než za ony dva roky číst nebudu(a některé už v životě nechci vidět!), rozhodla jsem se je poslat do toho čtenářského čehosi :)
Abych ale zamezila jejich zničení, věnovala jsem dnes několik desítek minut jejich úpravě. A tak teď leží krásně zabalené - tedy, většina je krásně zabalená, ale občas mi ujely nervy - na stole a já se kochám pohledem na mé dílo. Přísahám, že knihovnice by to lépe nezvládla!


A kromě toho se snažím číst :) bohužel mi to moc nejde, protože mi neustále slzí oči, pořád kašlu a smrkám a musím si pořád vařit čaj, aby mě tolik nebolelo v krku. Takže se ještě pochlubím dvěma novými knížkami, které jsem si včera přivezla z Brna(po dlouhém přemluvání mi je rodiče koupili!).


Doufám, že závidíte :)


Ach jo, tenhle článek měl vyjít už včera, ale přepadla mě lenost a nebyla jsem schopná zmáčknout to podělaný tlačítlo "Hned zveřejnit". No, co se dá dělat :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kukka Kukka | Web | 17. února 2013 v 10:56 | Reagovat

Ty jsi nemocná?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama