Zelená jako smaragd - pokračování trilogie Drahokamy už je za dveřmi!

28. ledna 2013 v 15:03 | Lucka |  Novinky
Už se to blíží :) pokračování trilogie Drahokamy - Zelená jako smaragd!
Pojďme nakouknout, co nás v závěrečném díle čeká...


"Gwendolyn má zlomené srdce. Zdá se, že Gideonovo vyznání lásky bylo pouhou fraškou, aby šel na ruku jejich úhlavnímu nepříteli, hrozivému hraběti Saint Germainovi. Ale pak se stane něco naprosto nepochopitelného a Gwennin svět je vzhůru nohama. Ji i Gideona čeká dech beroucí úprk do minulosti, a taky menuety, paruky, kordy a divoké pronásledování a nad tím vším se vznáší otázka, zda se dá stav pokojové fontány vůbec léčit… (pozn. Xemerius se velmi obává, že nikoliv.)"Tak je to tu :) kniha, na kterou se těším jako malá a to bych to do sebe vůbec neřekla. Po přečtení prvních dvou dílů - hezky jeden za druhým, aby mi to pěkně navázalo, musím já chudák malá, čekat na třetí a bohužel poslední díl... fňuk :)

Takže už 18. února =)


V tuto chvíli bohužel nezbývá než čekat, než se kniha objeví v knihkupectvích a e-shopech - nebo, stejně jako já, se modlit, aby byla v knihovně.
Mě osobně hrozně mrzí, že je to poslední díl, ale co víme, že? Bylo už spoustu knih, které měli skončit u určitého dílu a ve výsledku jsme se dočkali ještě dalších pokračování - což by bylo skvělé :)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama